ماشین کیسه پر کن تجهیزات جانبی
طراحی و مهندسی EMC

شرکت: طراحی و مهندسی E.M.C

ماموریت emc  عبارت است از تسهیل دربسته بندی – برای همه‌ی تولید کنندگان ، در همه‌ی نقاط.

چشم انداز:  طراحی و مهندسی emc پیشگام و فعال در عرصه‌ی طراحی و تولید انواع دستگاههای کیسه پرکن و سیستمهای توزین و بچینگ با کیفیت  در ایران و خاورمیانه است. 
ما شرکتی مبتنی بر دانش و مهارت هستیم که هدف‌مان تعیین استانداردهای عالی برای دستگاههای صنعتی ساخت ایران است. در طراحی و مهندسی emc ارائه کیفیت و خدمات عالی اولویت ذهن‌مان است و با ارائه راه‌حل‌هایی پر از بینش و تجربه تولیدکنندگان را برای دستیابی به فناوری روز دنیا با کمترین هزینه یاری میرسانیم.
هدف ما جذب و حفظ مشتری داخلی و خارجی با محصولات با کیفیت و خدمات فوق‌العاده به موقع و سریعمان  است و میخواهیم مشتری تجربه‌ی رضایتمندی از داشتن دستگاههای اتوماتیک داشته باشد.
ما این جا هستیم تا به مشتریانمان به بهترین شکل کمک کنیم. ما با استراتژی‌مان زندگی می‌کنیم و با تمام هیجان کارمان را در اولویت قرار می‌دهیم تا با خلق فناوری ساده و در عین حال بسیار کاربردی و برازنده ،مشتریان‌مان را راضی نگه داریم – و به صورت تمام وقت بهترین خدمات را به آن‌ها ارائه دهیم. هر روز، تمام نیروهای‌مان را در تمام گروه‌ها جمع می‌کنیم تا موانع را از سر راه برداریم، بازارهایی جدید بسازیم، و آنقدر به غیر ممکن‌ها زل بزنیم تا خود غیر ممکن‌ها به ما چشمک بزنند.
ما دستگاههایی می‌سازیم؛ نمادی از جایگاه عالی ایران در خاورمیانه ؛ این کار را می‌کنیم تا هم بازار را از آن خود کنیم و هم افتخار را. 
ما نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم که به مشتریان‌مان پایین‌ترین هزینه ممکن، بهترین حق انتخاب، و حداکثر راحتی را ارائه دهیم.
و هدفمان تبدیل شدن به مشتری مدار ترین ،محبوب‌ترین، فعال‌ترین، و سودمندترین و محترم ترین سازنده سیستمهای توزین و بسته بندی در خاورمیانه است.